COVER_NEWS-G.png

31 marca Pakiet TCM VAG DSG: tryb serwisowy, tryb rozruchowy i wirtualny odczyt OBD

 Pakiet TCM VAG DSG: tryb serwisowy, tryb rozruchowy i wirtualny odczyt OBD.

PAKIET TCM VAD DSG: TRYB SERWISOWY, TRYB ROZRUCHU I WIRTUALNY ODCZYT OBD.

Jest najlepszy do szybszej i łatwiejszej pracy. Aby mieć więcej możliwości biznesowych. Aby uzyskać najlepsze możliwości chiptuningu, dzięki prostej aktualizacji.

Nasz zespół inżynierów i techników skupił się na TCM, aby zaoferować Ci wiadomości, które może Ci zaoferować tylko Alientech.

Dziesiątki testów i prób pozwoliły nam zaktualizować oprogramowanie zarządzające K-Suite o 6 nowych protokołów dedykowanych dla DSG TCM wyposażonych w pojazdy grupy VAG.

Oto kilka szczegółów, aby zrozumieć znaczenie aktualizacji.

Zaangażowane marki TCM to BOSCH, CONTINENTAL i TEMIC, w DSG DQ200 i 250MQB, DSG 200 MQB, DSG DL501, VL381, ZF ASG SQ100 wyposażonych w Audi, Seat, Skoda, Volkswagen i Porsche.

DZIĘKI TEJ AKTUALIZACJI PEŁNY ODCZYT I ZAPIS W TRYBIE SERWISOWYM I BOOTMODE Z K-TAG.

 

JESZCZE PEŁNIEJSZY CHIPTUNING.

Alientech upraszcza opracowywanie TCM i proces ponownej kalibracji dzięki rozwiązaniom spełniającym określone potrzeby. Ty wybierasz sposób interwencji, my dajemy Ci możliwość zrobienia tego w dowolny sposób. Wybieraj!

WIRTUALNY ODCZYT OBD DLA PROTOKOŁÓW TCM JUŻ OBSŁUGIWANYCH PRZEZ KESSV2.

Odczyt VR i zapis OBD za pomocą KESSv2, aby zakończyć ponowne mapowanie TCM bez ryzyka, z niezawodnymi i pewnymi wynikami.

Wirtualny odczyt daje możliwość otrzymania prawidłowego pliku, a dzięki KESSv2 można to zrobić szybko i łatwo: nasze narzędzie automatycznie identyfikuje ECU, bada odpowiednią kalibrację na naszych serwerach i dostarcza w kilku krokach odpowiedni oryginalny plik.